Pozvánka na Brněnský veletrh Věda Výzkum Inovace

Poslední únorový den začíná v prostorách Brněnského výstaviště veletrh Věda Výzkum Inovace, kde se budou prezentovat ty nejprogresivnější inovační firmy, vědecko-technické parky, vědecké týmy, samostatní výzkumníci, ale i vysoké školy s jejich výzkumnými týmy.

Celá akce bude sloužit jako ideální platforma pro setkání výzkumníků, investorů, zainteresovaných firem, ale i široké veřejnosti se zájmem o výzkum a inovace. Hlavním partnerem je Hospodářská komora ČR a na akci se představí také zástupce ministerstva průmyslu a obchodu či ministryně školství Kateřina Valachová.

Slavnostní otevření veletrhu bude za přítomnosti významných osobností z různých vědních oborů a státní správy. Sám místopředseda vlády pro vědu a výzkum Pavel Bělobrádek zde přednese plán pro rozvoj vědy, výzkumu a inovací pro roky 2017 - 2020.

V rámci doprovodného programu se bude mimo jiné rozebírat i téma chytrých měst a to i z pohledu energetiky. Celý půlden bude také věnován místní startup scéně a možným cestám k úspěchu. Aliance pro energetickou soběstačnost je odborným partnerem této akce a rádi Vás proto v prostorách Brněnského Výstaviště uvidíme. 

VVVI.jpg

Více na www.vvvi.cz

 

Naši partneři

logo4.pngcs_korporatni_bankovnictvi_nove_logo_0.pngsolarniasociace_logo_0.jpg